Torby foliowe, Reklamowe, Worki, Nadruki
Ponad 15 lat doświadczenia

Foliopaki

Do transportu i lepszego zabezpieczania przesyłek o mniejszych gabarytach bardzo często wykorzystuje się koperty kurierskie. To nie tylko prosty, ale też wygodny sposób na skuteczne odizolowanie przewożonych pakunków od pozostałych oraz ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Foliopaki kurierskie polecane są do wszystkich rodzajów towarów, które mogą być narażone na niespodziewane uszkodzenia w transporcie, na przykład w wyniku kontaktu z wodą.

Foliopaki z nadrukiem w naszej ofercie

Oprócz klasycznej oferty prezentujemy cieszące się dużą popularnością koperty kurierskie z nadrukiem, które mogą zostać dopasowane do oczekiwań klienta oraz warunków, w jakich będą wykorzystywane. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się proponować najlepsze rozwiązania. Produkuje się je z jednowarstwowej lub wielowarstwowej folii. Ta druga jest bardziej odporna na przebicia i rozdarcia oraz zabezpiecza przed promieniowaniem UV. Foliopaki z nadrukiem również znajdują się w naszej ofercie i dedykowane są podmiotom działającym na co dzień w takich branżach jak m.in. kurierska, sprzedaży wysyłkowej, logistyczna, spedycyjna.

Zabezpieczenie towaru za pomocą kopert kurierskich z nadrukiem to polecane rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorstw, gdzie pakunków w obiegu jest sporo, ale też do tych punktów, które korzystają z transportu przesyłek okazjonalnie. Oferta przeznaczona jest też dla małych sklepów, a także wszystkich osób, które wykazują duże zapotrzebowanie na tego typu woreczki. 

Koperty foliowe z nadrukiem chronią nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed wilgocią, bezpośrednim wystawieniem na promieniowanie słoneczne czy kontaktem z takimi substancjami, jak piasek czy kurz.  Mogą być zamykane trwale (raz zapakowana nie da się odkleić) lub do wielokrotnego otwarcia. W przypadku tego modelu proponujemy zamknięcie na mocną i wygodną taśmę klejącą. Podczas transportu towar narażony jest na uszkodzenia wynikające z różnych przyczyn, które trudno przewidzieć. Odpowiednie opakowanie pozwala na bezpieczne przechowywanie produktów, nawet podczas dalekich i wymagających kursów. 

Foliopaki z nadrukiem – nasza oferta

Oprócz samych foliopaków możemy również zaproponować indywidualny nadruk na foliopakach. Wzór jest ustalany bezpośrednio z klientem, a sama grafika zostaje nałożona za pomocą nowoczesnych technologii, dzięki czemu jest trwała i czytelna. Tym samym zyskuje się znakomity nośnik reklamy, z którym można dotrzeć do masowego odbiorcy lub można nadrukować inne dane potrzebne przy przechowywaniu. Na kopertach foliowych umieszczamy logo firmy, elementy graficzne, dane kontaktowe, informacje o zawartości paczki czy dowolny spersonalizowany tekst, który wyróżni opakowanie na tle innych. 

Nasze foliopaki z nadrukiem wykonane są z folii o różnej kolorystyce i grubości. Przyjmujemy zamówienia na różne formaty kopert foliowych z nadrukiem. Minimalny nakład wynosi 100 sztuk. W celu ustalenia indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy wybrać konkretny model i zaprezentujemy pełną ofertę. Mamy atrakcyjne ceny i stale poszerzamy naszą ofertę. 

Z nami zyskujesz gwarancję, że każda przesyłka dotrze do odbiorcy odpowiednio zabezpieczona!

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !

Adres

Zaściańska 40/2,
15-548 Białystok, Polska

Email

wopak1@wp.pl

Telefon

660 218 091

Dane firmowe

NIP:9660863545,
REGON:200122412

Call Now ButtonNapisz wiadomość