Torby foliowe, Reklamowe, Worki, Nadruki
Ponad 15 lat doświadczenia

Torby

Torba MARKET z bocznymi zakładkami

Torba KOSZULKA

Torba UCHO

Torba DKT

Torba MARKET

Torba papierowa z rączką ze sznurka papierowego

Torba papierowa RĄCZKA papier składany

Torba bawełniana krótka rączka

Torba bawełniana długa rączka

Ekologiczne torby z nadrukiem –
papierowe
i bawełniane

Różnorodne torebki foliowe z nadrukiem to kolejna z naszych propozycji. Małe i duże reklamówki przydają się na co dzień do robienia zakupów czy pakowania różnych rzeczy. Z racji tego, że wykorzystywane są masowo, naniesiony na nie nadruk warto wziąć to pod uwagę przy realizacji celów reklamowych.

Firmowy nadruk na takiej torbie jest świetną okazją, aby zaprezentować swoje usługi lub produkty i zaistnieć w świadomości wielu klientów. Opakowania foliowe z nadrukiem wykonujemy z folii kolorowej lub bezbarwnej. Dostępne są w wersjach: z uchwytem market z zakładami bocznymi, torba typu koszulka, torba typu ucho. Oprócz tego proponujemy torebki z rączkami umiejscowionymi w górnej części torby, w tym także z rączką, która może być wzmocniona dodatkowo dogrzaną lub doklejoną folią podklejką lub wgrzewką. W przypadku nadrukowywanych torebek foliowych przyjmujemy zlecenia na dowolną ilość produktów w różnych parametrach. W kwestii nadruku dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów.

Część produktów z naszej oferty nadaje się do ponownego przetworzenia lub są bio, bądź oxy-degradowalne. Co oznacza określenie “Oxy”? W trakcie produkcji do torebek dodawane są cząsteczki tlenu. Dzięki temu w odpowiednich warunkach mogą one ulec szybkiemu rozpadowi.

Opakowania foliowe i torebki z nadrukiem – zalety

Do największych zalet naszych opakowań należy:

  • korzystna cena,
  • opcja poddania recyklingowi,
  • zapewnienie higieny w trakcie zakupów,
  • personalizacja.

Nadruk na foliowych torbach wykonujemy w CMYK-u, daje to możliwość naniesienia na nie np. zdjęcia. Używamy wyłącznie bezpiecznych farb. Projekty graficzne Klient może dostarczyć we własnym zakresie lub zlecić naszej firmie. Zawsze staramy się elastycznie dopasowywać do potrzeb Nabywców. Oferujemy opakowania z folii miękkiej LDPE oraz mocnej i sztywnej HDPE. Oprócz rodzaju tworzywa istnieje wybór różnych odmian kolorystycznych. Barwę można dobrać do koloru utożsamianego z Twoim znakiem towarowym.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i zdobyliśmy zaufanie wielu Odbiorców. Wśród nich znajdują małe sklepy, apteki oraz duże sieci marketów. Torby foliowe z nadrukiem kupowane są także przez te podmioty, które prowadzą działalność tylko on-line.

Torebki foliowe z nadrukiem świetną okazją na budowanie świadomości marki

 

Torba MARKET z bocznymi zakładkami
Torba z uchwytem market z zakładkami bocznymi. Zgrzew występuje na dnie torby Zakładki boczne znacznie zwiększają ładowność torby   Robiona najczęściej z folii LDPE lub HDPE. TORBY NADAJĄ SIĘ DO PONOWNEGO PRZETWORZENIA LUB SĄ BIO-DEGRADOWALNE LUB OXY-DEGRADOWALNE. Możliwość torby z nadrukiem z folii bezbarwnej lub w wybranym kolorze.

 

Torba DKT
Oszczędnościowa wersja torby market. Rączka może być wzmocniona dodatkowo dogrzaną lub doklejoną folią „podklejką lub wgrzewką”. Jako pierwszy wymiar podaje się szerokość torby a następnie wysokość torby. Często stosuje się w torbach DKT rozkładane dno „zakładka dolna” co wpływa na estetykę torby reklamowej.

 

Torba KOSZULKA
Rączki powstają z dwóch fałd folii zgrzanych u góry.  Jako pierwszy wymiar podaje się szerokość a następnie wysokość Najbardziej ekonomiczna torba: bardzo pojemna (rozkładające się zakładki boczne) i bardzo tania. Zgrzew występuje na dnie i rączkach torby Robiona najczęściej z folii LDPE lub HDPE TORBY NADAJĄ SIĘ DO RECYKLINGU (PONOWNEGO PRZETWORZENIA) SĄ BIO-DEGRADOWALNE LUB OXY-DEGRADOWALNE

 

Torba MARKET
Torba Market to świetne rozwiązanie dla ludzi zainteresowanych opakowaniami foliowymi z nadrukami. Jako uchwyt służy otwór w górnej części torby. Może on być wzmocniony dodatkowo założoną folią „zakładka górna”. rozkładane dno „zakładka dolna” wpływa na estetykę reklamówki zgrzew występuje na boku torby, standardowo stosuje się zgrzew pojedyńczy ale istnieje możliwość mocniejszego „podwójnego zgrzewu”. TORBY WIELOKROTNEGO UŻYTKU NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU

 

Torba UCHO
Jako rączka służy dogrzany kawałek folii w górnej części reklamówki, dodatkowo podwójnie złożona folia „zakładka górna” powoduje lepsze przyklejenie rączki i zwiększa wytrzymałość. Często stosujemy „zakładkę dolną” co wpływa na estetykę reklamówki Zgrzewy na bokach opakowania, standardowo stosujemy zgrzewy pojedyńcze ale jest możliwość mocnego zgrzewu tzw.”podwójnego zgrzewu” Robiona najczęściej z folii LDPE lub HDPE TORBY

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !

Adres

Zaściańska 40/2,
15-548 Białystok, Polska

Email

wopak1@wp.pl

Telefon

660 218 091

Dane firmowe

NIP:9660863545,
REGON:200122412

Call Now ButtonNapisz wiadomość