Torby foliowe, Reklamowe, Worki, Nadruki
Ponad 15 lat doświadczenia

Koperty foliowe

Foliopaki z nadrukiem w naszej ofercie

Oprócz klasycznej oferty prezentujemy cieszące się dużą popularnością koperty kurierskie z nadrukiem, które mogą zostać dopasowane do oczekiwań klienta oraz warunków, w jakich będą wykorzystywane. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się proponować najlepsze rozwiązania. Produkuje się je z jednowarstwowej lub wielowarstwowej folii. Ta druga jest bardziej odporna na przebicia i rozdarcia oraz zabezpiecza przed promieniowaniem UV. Foliopaki z nadrukiem również znajdują się w naszej ofercie i dedykowane są podmiotom działającym na co dzień w takich branżach jak m.in. kurierska, sprzedaży wysyłkowej, logistyczna, spedycyjna.

Zabezpieczenie towaru za pomocą kopert kurierskich z nadrukiem to polecane rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorstw, gdzie pakunków w obiegu jest sporo, ale też do tych punktów, które korzystają z transportu przesyłek okazjonalnie. Oferta przeznaczona jest też dla małych sklepów, a także wszystkich osób, które wykazują duże zapotrzebowanie na tego typu woreczki.

Koperty foliowe z nadrukiem chronią nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed wilgocią, bezpośrednim wystawieniem na promieniowanie słoneczne czy kontaktem z takimi substancjami, jak piasek czy kurz.  Mogą być zamykane trwale (raz zapakowana nie da się odkleić) lub do wielokrotnego otwarcia. W przypadku tego modelu proponujemy zamknięcie na mocną i wygodną taśmę klejącą. Podczas transportu towar narażony jest na uszkodzenia wynikające z różnych przyczyn, które trudno przewidzieć. Odpowiednie opakowanie pozwala na bezpieczne przechowywanie produktów, nawet podczas dalekich i wymagających kursów.

Foliopaki z nadrukiem – nasza oferta

Oprócz samych foliopaków możemy również zaproponować indywidualny nadruk na foliopakach. Wzór jest ustalany bezpośrednio z klientem, a sama grafika zostaje nałożona za pomocą nowoczesnych technologii, dzięki czemu jest trwała i czytelna. Tym samym zyskuje się znakomity nośnik reklamy, z którym można dotrzeć do masowego odbiorcy lub można nadrukować inne dane potrzebne przy przechowywaniu. Na kopertach foliowych umieszczamy logo firmy, elementy graficzne, dane kontaktowe, informacje o zawartości paczki czy dowolny spersonalizowany tekst, który wyróżni opakowanie na tle innych.

Nasze foliopaki z nadrukiem wykonane są z folii o różnej kolorystyce i grubości. Przyjmujemy zamówienia na różne formaty kopert foliowych z nadrukiem. Minimalny nakład wynosi 100 sztuk. W celu ustalenia indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy wybrać konkretny model i zaprezentujemy pełną ofertę. Mamy atrakcyjne ceny i stale poszerzamy naszą ofertę.

Z nami zyskujesz gwarancję, że każda przesyłka dotrze do odbiorcy odpowiednio zabezpieczona!

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !

Adres

Zaściańska 40/2,
15-548 Białystok, Polska

Email

wopak1@wp.pl

Telefon

660 218 091

Dane firmowe

NIP:9660863545,
REGON:200122412

Call Now ButtonNapisz wiadomość