Torby foliowe, Reklamowe, Worki, Nadruki
Ponad 15 lat doświadczenia

Worki i koperty

Worek PROSTY

Woreczki próżniowe

Worek z zakładką dolną

Worek perforowany

Worek z zakładkami bocznymi

Worek na wieszak

Worek KAPTUR na palety

Koperty foliowe

Jesteśmy renomowanym producentem najwyższej jakości worków foliowych, przeznaczonych między innymi do pakowania żywności i mniejszych wyrobów czy na palety. Cechuje nas przede wszystkim otwartość na indywidualne preferencje klientów. Ze względu na to z wielką chęcią przygotujemy dla Państwa produkty w różnych rozmiarach i kolorach, a także z nadrukiem firmowym. Dołożymy wszelkich starań, by gotowy wyrób charakteryzował się odpowiednią wytrzymałością i sprzyjał różnorodnym zastosowaniom. Oferujemy:

Worki foliowe w różnych rozmiarach

Możecie Państwo wybierać spośród wielu różnych modeli worków foliowych, które różnią się od siebie przede wszystkim funkcjonalnością. Zdecydować da się na przykład na najprostsze produkty perforowane, ale w ofercie znajdują się też takie przeznaczone na wieszak czy palety. Staramy się zapewniać naszym klientom możliwość zaspokojenia wszelkich potrzeb w zakresie pakowania towarów dowolnego rodzaju – niezależnie od ich gabarytów.

Wyrazem tego są dostępne w ofercie worki foliowe na palety, których można z powodzeniem użyć do okrycia ładunków o znacznych rozmiarach. W tym przypadku również mogą Państwo wybierać spośród różnych rozmiarów – w taki sposób, by wyrób okazał się jak najbardziej funkcjonalny przy paletach używanych w przedsiębiorstwie.

Ekologiczne worki foliowe

Dążymy do tego, by nasze worki foliowe, w tym także te na palety, były przyjazne dla środowiska naturalnego. Część z dostępnych produktów doskonale nadaje się z tego względu do recyklingu, czyli ponownego przetworzenia. To ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli mieć Państwo pewność, że prowadzą swój biznes w sposób sprzyjający naturze.

Dysponujemy również wyrobami biodegradowalnymi i oxydegradowalnymi. Charakteryzują się one przede wszystkim tym, że rozkładają się w przyrodzie w sposób całkowicie bezpieczny dla stanu gleby i powietrza. Są przykładem produktu funkcjonalnego, wytrzymałego i w pełni przyjaznego dla środowiska naturalnego.

Producent worków foliowych z wieloletnim doświadczeniem

Zachęcamy Państwa do indywidualnego kontaktu z naszą firmą. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji worków foliowych różnego rodzaju i stawiamy na najwyższe standardy jakości. Nasze produkty z powodzeniem sprawdzą się nie tylko do pakowania mniejszych rzeczy na czele z żywnością, ale też do okrywania ładunków wielkogabarytowych – w tym celu wystarczy postawić na wyrób przeznaczony na palety. Gwarantujemy, że współpraca w zakresie dostarczenia dowolnej liczby wybranych opakowań okaże się udana!

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !

Adres

Zaściańska 40/2,
15-548 Białystok, Polska

Email

wopak1@wp.pl

Telefon

660 218 091

Dane firmowe

NIP:9660863545,
REGON:200122412

Call Now ButtonNapisz wiadomość