Torby foliowe, Reklamowe, Worki, Nadruki
Ponad 15 lat doświadczenia

Rękawy

Pakowanie produktów w rękawy foliowe z nadrukiem jest bardzo wygodnym i tanim rozwiązaniem. To ekonomiczny, a jednocześnie praktyczny sposób zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów (karnisze, części samochodowe, rury itd.) czy artykułów spożywczych, przemysłowych lub chemicznych.

Rękawy foliowe są wstępnym elementem produkcji worków. Pozwalają mając zgrzewarkę zgrzać potrzebne worki. Przecięty po brzegu rękaw może służyć do pakowania lub okrycia materiałów przy przechowywaniu. Produkujemy je z wysokiej jakości folii z dodatkiem materiałów uszlachetniających zależnie od życzenia klienta.

W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, można je także wykorzystać w celach reklamowych. Zaproponować możemy dowolny nadruk na rękawach foliowych – logo, tekst, grafikę wykonywany metodą flexograficzną. Umieszcza się go na całej długości rękawów. Folia, którą wykorzystujemy do produkcji, może być bezbarwna lub być w jednym z dostępnych w naszej palecie kolorów.

Rękawy foliowe z nadrukiem mogą być wykonane z re-granulatu powstałego z recyklingu odpadów foliowych lub z surowca pierwotnego dopuszczonego do kontaktu z żywnoscią.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !

Adres

Zaściańska 40/2,
15-548 Białystok, Polska

Email

wopak1@wp.pl

Telefon

660 218 091

Dane firmowe

NIP:9660863545,
REGON:200122412

Call Now ButtonNapisz wiadomość